אתם לא צריכים לבצע מחקרים מעמיקים בכדי להבין שללא נוזלים, לא תצליחו לשרוד. החשיבות הרבה שיש לשתייה של נוזלים איכותיים (מים), ידועה לקטנים וגדולים כאחד. עם זאת, לא כולם מודעים לחשיבותם של נוזלים אחרים בשמירה על גוף בריא, נקי ומאוזן. האם יצא לכם לשמוע על כלורופיל, מהי חשיבותו ואיך ניתן לצרוך אותו?

 

כלורופיל – הכירו גם אתם

לצד מגמות עולות ויורדות בתחום הבריאות, גם ישנם מוצרים שונים שמצליחים לשרוד את "תקופת הגימיק" ולקבל בהדרגה מעמד של קלאסיקה. משקאות הכלורופיל הנוזלי מאפשרים גם לכם לעשות למען עצמכם קצת יותר! אז על מה בדיוק מדובר? בירקות ובצמחים ישנו פיגמנט ירוק – וזהו הכלורופיל. בעת שאתם צרוכים את הכלורופיל בתור משקה, אתם זוכים במניפה רחבה של יתרונות:

  • צריכת המשקה מסייעת בריפוי פצעים
  • סיוע במניעת מחלת הסרטן
  • משקה המספק לגוף ברזל
  • ניקוי וריפוי של איברים
  • ניטרול איכותי של רעלים המצויים במזון

 

היכן תוכלו למצוא את הכלורופיל?

אז הבשורה הפחות משמחת היא שהגוף לא מייצר בעצמו את הכלורופיל, כך שתצטרכו "להתאמץ" על מנת ליהנות ממניפת היתרונות שלו. לשמחתכם, מדובר על צריכה פשוטה יחסית, זאת מאחר והכלורופיל נצרך באמצעות התזונה הטבעית שלכם, גם מבלי שאתם מכוונים לצריכתו באופן ספציפי. אז היכן תוכלו למצוא אותו?

  • בצמחי תבלין כדוגמת נענע, פטרוזילה ושמיר
  • בעלים ירוקים: חסה, עלי ארוגלה, תרד

יתרונות בריאותיים של שתיית כלורופיל על בסיס יומי רבים, כך שהשאלה האם לצרוך אותו או לא נתפשת כשאלה רטורית. לעתים, ישנם אנשים שסולדים ממזונות שונים (כמו אלו שהוצגו), כך שהם מתקשים יותר לספק לגופם את הכלורופיל "בצורתו הגולמית" באמצעות התזונה.

סגולות של כלורופיל נוזלי זהות לסגולותיו של הכלורופיל המצוי במזון. באמצעות הנוזל, תוכלו להזין את גופכם בנוזל הכל כך חיוני, באמצעות משקה מרוכז המעניק לכם את כל התועלות האפשריות.

 

יתרונות של צריכת כלורופיל באמצעות נוזל:

  • צריכה קלה, זמינה ונגישה
  • פתרון איכותי של צריכה "חד פעמית" מבלי לחשב את הרכב הצלחת בכל ארוחה
  • עבור מתאמנים: שתיית הנוזל מחזירה לגופכם נוזלים שאתם מאבדים לאורך האימון בזיעה

 

האם הכלורופיל באמת יכול למנוע מחלות?

כידוע, הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות שונות היא באמצעות טיפול מנע. הכלורפיל נמצא כיעיל מאד במניעה של מחלות שונות, לרבות מחלת הסרטן. מעבר לכך שהוא מסייע במניעת מחלות, הוא גם תורם לתחושתכם לאורך שעות היום: אלו הצורכים את המשקה, מדווחים על אנרגיות גבוהות יותר, תחושת מרץ וחיוניות כללית.

 

הכלורופיל – תרומה ישירה לריח הגוף שלכם

הבטן הרכה של המון אנשים היא ריח הגוף שלהם. לעתים, צחצוח השיניים ושימוש בתכשירים שונים בתדירות קבועה (וגבוהה), לא עוזרים. אז רגע לפני שאתם מצהירים בפומבי על תסכול מהמצב הקיים, נסו את הכלורופיל. המשקה הנוזלי מסייע בנטרול ריחות רעים – מהפה ומהגוף. כידוע, ריח גוף לא טוב יוצר מבוכה גדולה מאד, אך ניתן לנטרל אותו באמצעות צריכת המשקה.