ישנם בנות אשר הינן בעלות חזה גדול, לפעמים קיים הצורך לבצע ניתוח פלסטי של הקטנת חזה, מסיבות שונות. ניתן לבצע הקטנת חזה עקב סיבות רפואיות זאת אומרת, מניעת כאבי גב, מניעה של עקמת וכדומה, או שעושים ניתוח פלסטי להקטנת חזה מסיבות אסתטיות, ישנן בנות אשר הן לא אוהבות את המראה של חזה גדול ונפול.

לפני עשיית ניתוח פלסטי של הקטנת חזה, נפגשים פגישה אישית עם מנתח פלסטי אשר הינו מומחה בתחום, או עם מנתח פלסטי אשר הוא זה שייבצע לנו את הניתוח.

ניתוח פלסטי להקטנת החזה

במהלך הפגישה אשר עושים עם מנתח פלסטי, אשר הוא מומחה בתחום. מבצע המנתח בדיקה גופנית כללית, כדי לראות האם המטופלת מתאימה לניתוח זה. ואיזה סוג של ניתוח היא צריכה.

נעשה בדיקה וצילום רנטגן של השדיים. מנתח פלסטי אשר הוא אכן מקצועי בתחום, יישאל את המטופלת מה הן הציפיות שלה מן הניתוח. יסביר למטופלת בדיוק את ההליך של ניתוח פלסטי למטרת הקטנת חזה. יסביר למנותחת, כיצד יתנהל הניתוח, איך להתכונן אליו מבחינה נפשית וגופנית, מהם הסיכונים אשר כרוכים בניתוח פלסטי זה.

מנתח פלסטי אשר ייבצע את הניתוח, יבדוק בדיוק את מיקומה של הפטמה, כיצד ומהיכן צריך להרימה, האם קיים הצורך בהקטנה של העטרה וכדומה.

כמובן ללא שום ספק, לפני ביצוע ניתוח פלסטי של הקטנת חזה, חלה החובה על המטופלת לעבור מספר בדיקות, אשר בלעדיהם אסור לה לעבור את ניתוח פלסטי זה. בדיקות דם, אולטרסאונד, צילום חזה, כירוגיה של השד, מבנה השד בצילום רנטגן, ממוגרפיה של השד, א,ק,ג וכדומה.

לפני שמבצעים את ניתוח פלסטי, של הקטנת דיים, המטופלת צריכה להיות בצום של שש שעות בערך, אם המנותחת מעשנת עליה להפסיק זאת לפחות שלושה שבועות לפני , ושלושה  שבועות אחרי הניתוח. צריך להפסיק לקחת כדורים אשר הם גורמים לדילולו של הדם. הנשים צריכות לבצע תרומת דם עצמית לפני ניתוח הקטנת חזה. ניתוח פלסטי של הקטנת חזה, אורך בין שעתיים לארבע שעות.

למידע נוסף: http://levyavraham.co.il/%d7%a0%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a0%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%97%d7%99-%d7%97%d7%96%d7%94/